Hakkımızda

İşlemleriniz 6493 «sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun çerçevesinde BDDK tarafından faaliyet izni verilen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. Aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Birleşik Ödeme; finansal işlemleri teknoloji ile birleştirerek ürettiği inovatif, pratik, güvenilir fintech çözümleri ile müşterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir.

2010 yılında kurulan Birleşik Ödeme, Ekim 2015’te Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri lisansı ile ilk yetkilendirilen şirketlerden olmuştur.

Birleşik Ödeme, alanında uzman 25 kişilik ekibiyle akıllı ödeme ve kent teknolojileri alanında; self servis kiosk, elektronik para, elektronik cüzdan, ön ödemeli kartlar, para transferi ve mobil ödeme hizmetleri ile banka bağımsız pratik finansal hizmet çözümleri sunmaktadir.